Telefon
WhatsApp
Reklam Royal 2000


Kutu Harf Tabela

İzmir Kutu Harf Tabela

İzmir de profesyonel ekibiyle kutu harf tabela tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır. Kutu harf tabela, lazer cihazlarla kesilerek harf şeklinde yapılan tabela reklam uygulamalarıdır. Kutu harf tabela çeşitli malzemelerden oluşmaktadır. Firmalar, kutu harf tabela reklamlarını daha çok iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız seçenekleriyle tercih etmektedir. Kutu harf tabela reklamları dikkat çekici olduklarından özellikle alışveriş merkezleri ve plaza gibi kapalı yerlerde daha çok kullanılmaktadır.

Işıklı ve ışıksız olmak üzere bir çok çeşit ve model içeren harf çeşididir. Fırın boya ile boyanarak dış etkenlerden etkilenmeyen harf sistemidir. Kutu harf tabelalar en popüler tabela çeşitlerindendir. Kutu harf tabelaların içeriğine yerleştirilecek olan aydınlatma ile son derece şık ve gösterişli tabelalar oluşturulabilir. Kutu Harf tabelalar potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek için yüksek etkiye sahip reklam görselleridir. Uzun ömürlü reklam görselliği olan alüminyum kutu harf tabelalar istediğiniz yüzey üzerine profesyonel ekibimiz ile 3D Tasarım, Üretim, Montaj hizmetleri verilmektedir.
İzmir de Reklam Royal 2000 olarak şık estetik ve kurumsal kimliğinize yakışır. Alüminyum Tabela seçenekleri sunmaktayız. Daha uzun ömürlü olan bu tabela çeşitleri totem ve tabela amaçlı maliyet açısından avantaj sağladığı için oldukça sık kullanılır.